Alkent 2000 Halı Yıkama

Alkent 2000 halı yıkama hizmetini tam otomatik makineler ile, el ve ayak değmeden sağlıyoruz. Hijyenik ortamda, derinelemesine temizlik sağlıyoruz.

Gelişen teknoloji sürekli takip etmekteyiz. Kullandığımız makineleri yenilenen teknoloji ile birlikte geliştiriyoruz. Avrupa standartlarında hizmet ve temizlik sağlıyoruz.

Halı yıkama makinelerinin yanı sıra, kullandığımız temizlik ürünlerinin seçiminde de titiz davranmaktayız. Halılarınızın temizliğinin yanı sıra bakım işlemi de yapılmaktadır. Bu sayede halılarınızın kullanım sürelerini de uzatabiliyoruz.

El halısı ve özel halılar için farklı temizlik yöntemleri kullanmaktayız. Hiçbir şekilde halılarınızın yıpranmasına olanak sağlamıyoruz. Yıllardır sektörün içindeyiz. Bu sektörde tecrübe ve bilgi sahibiyiz. Her çeşit halı için farklı yöntemler ile yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede etkili sonuçlar almaktayız.

Alkent 2000 halı yıkama hizmetimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konum olarak halı yıkama fabrikamıza yakın olduğundan aynı gün yardımcı olabilmekteyiz. Firmamız haftanın tüm günleri hizmet sağlamaktadır.

Call Now Button0212 883 5569