Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama hizmetini, en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Ekibimizin ve araç sayımızın fazla olması sebebi ile, aynı gün halılarınızı kapınızdan alıyoruz.

Avcılar Halı Yıkama olarak sizlere, ücretsiz servisimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede, halılarınızı aynı gün kapınızdan alabiliyoruz. Yıkama ve kurutma işlemini tamamladıktan sonra, yine dairenize teslim ediyoruz. Halılarınızın temizliği için, kaliteli temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Tam otomatik halı yıkama makineleri ile, derinlemesine temizlik yapılmaktadır. 4 ile 5 iş gününde halılarınız yıkanıp kuruduktan sonra, kapınıza kadar getirilip teslim edilir.

Avcılar halı yıkama

Avcılar halı yıkama firması, yılların vermiş olduğu sektör deneyimi ve kurumsal yapımız ile hizmet vermekteyiz. Halı yıkama sektöründe, uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Sizde halılarınızı güvenilir bir firmaya teslim etmek ve profesyonel halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız. Hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Halı Yıkama Cihangir

Avcılar halı yıkama Cihangir, bölgesinde en fazla tercih edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Tercih edilmemizin en büyük nedeni ise; kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar ile hizmet vermemizdir. Bunun farkındayız. Hizmet kalitemizi ve fiyat politikamızı hiçbir zaman değiştirmeden, bu anlayış ile devam edeceğiz.

Firmamız tam otomatik halı yıkama makineleri ile el değmeden halılarınızı temizliyoruz. Ayrıca, kaliteli temizlik malzemesi kullanmaktayız. Çoğu firma gibi oto yıkamada değil, halı yıkama fabrikasında, hijyenik şartlar altında hizmet vermekteyiz.

Bu özelliklerimizin yanı sıra; koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmetimiz ile alakalı en ufak bir sorun ile karşılaştığınız da, sizlere 24 saat çözüm üretebiliyoruz. Pekiyi halı yıkama işlemini nasıl gerçekleştiriyorsunuz?

Avcılar halı yıkama Cihangir bölgesinde, halılarınız kapınızdan etiketlenerek alınır. Halı yıkama fabrikamıza getirilen halılarınız, ilk önce toz çırpma işlemi ile tozlardan arındırılır. Bu işlemin ardından endüstriyel halı yıkama makinelerimizde el değmeden yıkanır. Yıkanma işleminden sonra, sıkma makinemizde tüm suyu türbin teknolojisi ile arındırılır. Islaklığı gittikten sonra, özel kurutma odalarında bekletilir. Bu kurutma odaların da özel nem alıcı sistem bulunmaktadır. Tüm işlemlerden geçtikten sonra uzmanlarımız tarafından halınız kontrol temizlik ve leke kontrolünden geçer. Daha sonra paketleme işlemi yapılarak halıların alındığı adrese teslim edilir.

Halı yıkamayı kuralına göre uygun yıkamayan firmalara yaptırdığınız zaman, mikroplardan arınmaz. Bu da üstün körü bir temizleme ile  kirlerinden arınmamış halınızın, temizlenmiş hissine kapılıp hastalıklara davet çıkarmasıdır. Ofis ve evlerindeki halılar sürekli kiri ve tozu barındırdığı için, çeşitli hastalıklar ile birlikte alerjiye de yol açmaktadır. O yüzden halılarınızı uygun yıkama koşullarında makinelerimiz ile derinlemesine temizliğini yapmaktayız.

Doğru yıkanmayan halılarınızın zarar görmesi içten bile değildir. Yanlış yıkanan halılarınız hızlı bir şekilde yıpranmaya başlar. Özellikle tanzimli su ile yıkanan halılar ciddi bir şekilde deforme ve aşındırma meydana gelir. Halınızın yüzeyinde kırılmalar meydana getirir.

Avcılar koltuk yıkama ile ilgili yazı ve resim

Avcılar halı yıkama Cihangir

Avcılar halı yıkama hizmeti veren firmamızda tüm halılarınız çeşitlerine göre ayrı ayrı yıkama işlemlerine tabii tutulur. Derinlemesine temizlik yapılarak kirden ve mikroplardan arındırılmış duruma getirilir.

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası Müşteri Memnuniyeti

Firmamız yıllardır halı yıkama sektöründe hizmet vermektedir. Son teknoloji halı yıkama makineleri ile el değmeden halılarınızın temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyetini olmazsa olmazımızdır.

Avcılar halı yıkama fabrikası olarak vermiş olduğunuz hizmetten memnun kalmadım. Ne yapmam gerekiyor?

Firmamızın halı yıkama hizmetimizden memnun kalmazsanız. Bizi 24 saat aktif olarak hizmet veren müşteri hizmetlerimizden şikayetinizi bildirebilirsiniz. Arkadaşlarımız en kısa sürede servis ekibine sorununuzu bildirir. Servis ekibimiz ise ücretsiz olarak tekrar halılarınızı kapınızdan alır. Yeniden halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Avcılar halı yıkama

Avcılar Halı Yıkama Fabrikasında son teknoloji halı yıkama makinelerimiz sayesinde, halılarınız ilk aldığınız gündeki gibi canlı ve parlak olacak. Halılarınız ister yaz ayında olalım ya da kış ayın da, halılarınız özel kurutma odamızda kurutulur. Özel nem alma teknolojisi olan odalarımız da halılarınız kurumadan asla getirmeyiz. Islak getirilen halılar nemli olduğu için mikrop elverişli durumdadır. O yüzden bu konuda çok hassasız.

Halılarınız makbuz karşılığında alınır. Bir adeti sizde kalır ve diğeri de firma yetkilimiz de. Bu sayede halılarınız karışmamız olur. Hiç bir sıkıntı yaşatmadan size tekrar makbuz ile birlikte teslim edilir.

Profesyonel ve Kaliteli Avcılar Halı Yıkama Hizmeti

Profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli temizlik hizmeti sunmaktayız. Son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile, sizlere hizmet sağlıyoruz.

Avcılar halı yıkama yerinde halıfleks yıkama hizmeti de sunmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli ekibimiz ile yerinde halıfleks temizliği hizmeti vermekteyiz. Yıllardır halı yıkama sektöründeyiz ve tamamen yerli çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Sizde yerinde halıfleks yıkama hizmeti için bizi hemen arayabilirsiniz.

Halı yıkama ile ilgili tüm sorularınızı hemen arayarak bizlere iletebilirsiniz. Firmamız, Avcılar ilçesi ve çevre ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Avcılar halı yıkama sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Hemen bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Call Now Button0212 883 5569