Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar koltuk yıkama hizmetini, kaliteli ve uygun fiyatlar ile sağlıyoruz. Tüm işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Koltuk yıkama süreci ile ilgili, aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Sizlere yaptığımız işlemleri, detaylı olarak anlatabiliriz.

Avcılar ilçesi koltuk yıkana hizmeti veren şirketlerin, en çok ilgi gösterdikleri ilçedir. Çok fazla firma, Avcılar ilçesinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Fazla firmanın olmasının iyi yanları olduğu gibi, tercih konusunda sizleri uğraştırabilir. Avcılar koltuk yıkama firmaları arasında, bizleri ön plana çıkartan özelliklerimizi sizinle paylaşmak isteriz.

Firmamız öncelikle koltuklarınızın resmini, Whatsapp veya mail ile, tarafımıza gönderilmesini istemektedir. Bu yöntem sayesinde, koltuklarınızın nasıl temizleneceğini ve hangi temizlik araçlarımızı kullanacağımızı belirliyoruz. Kaliteli ve detaylı bir şekilde koltuklarınızın temizliğini yapıyoruz. Ayrıca, bu yöntem ile sizlere en uygun fiyat teklifini veriyoruz. Telefon ile belirtmiş olduğumuz fiyat bedeli dışında, ekstra herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Avcılar koltuk yıkama ile ilgili yazı ve resim

Avcılar koltuk yıkama

Avcılar koltuk yıkama hizmet süremiz 30 dakika civarında sürmektedir. Koltuk yıkama süresi, koltuğun kumaşı ve minder sayısı ile değişkenlik gösterebilmektedir. Bu süre içerisinde, koltuklarınız en kaliteli temizleme ürünü ile yıkanır. Kurutma işlemi de yapılmaktadır. Koltuklarınız hafif nemli olarak kalmaktadır. Bu ne ise 6 saat ile 8 saat arasında tamamen kaybolmaktadır. Gün içerisinde koltuklarınızı kullanabilirsiniz.

Avcılar Koltuk Yıkama Hizmeti

Avcılar koltuk yıkama hizmetini, kaliteli firmalardan almanızı tavsiye etmekteyiz. Bu sayede, koltuklarınızın daha iyi temizlenmesini ve koltuğunuzun yıpranma ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz.

Avcılar ilçesinin en çok tercih edilen koltuk yıkama firması olarak, koltuklarınızın yıkanma esnasında zarar görmemesi için ivedilik ile çalışırız. Koltuk yıkama hizmetini, eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile sağlamaktayız.

Firmamız koltuk yıkama hizmetini vermeden önce sizden, koltuklarınızın resimlerini göndermesini ister. Bizlere göndermiş olduğunuz koltuklarınızın resimlerini ayrıca kumaşına göre koltuk yıkama şampuanı seçimi için de kullanırız. Önceden hazırlığımızı yapıp, etkili bir temizlik yapmış oluruz.

Avcılar koltuk yıkama hizmeti dışında, vermiş olduğumuz hizmetler;

  • Avcılar Halı Yıkama
  • Avcılar Battaniye – Yorgan Yıkama
  • Avcılar Stor Perde Yıkama
  • Sandalye Temizliği

Siz de Avcılar koltuk yıkama hizmetini firmamızdan almak isterseniz, hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız haftanın tüm günleri hizmet vermektedir.

 

Call Now Button0212 883 5569