BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FABRİKASI

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak, öncelikli prensibimiz sizlerin güveninizi kötüye kullanmamaktır. Kaliteli temizlik malzemeleri ile sizlere profesyonel olarak, halı yıkama hizmet vermektir.Bunun içinde en kaliteli halı şampuanlarını ve halı yıkama temizlik ürünlerini kullanmaktayız.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikasında sizin ve ailenizin sağlığını korumak bizim için öncelikli vazifedir. Firmamız bu bilinç ile hizmet vermektedir. El değmeden tam otomatik halı yıkama makineleri ile temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Firmamız bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır. Tercih edilme sebebimiz, kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmemiz yer almaktadır. Halılarınız için aynı gün kapınızdan teslim alıyoruz.

Beylikdüzü Stor Perde Yıkama

Firmamız Beykent Halı Yıkama Fabrikası, koltuk yıkamanın yanı sıra battaniye – yorgan yıkama, Beylikdüzü stor perde yıkama hizmetlerini de sizlere sunmaktadır.

Battaniye ve yorganlarınızı için yine kapınıza gelip alırız ve temizledikten sonra size tekrar teslim ederiz. Battaniye ve yorganlarınızı uykunuzda sürekli birlikte olduğunuz hijyen açısında en önemli eşyalardır. Battaniye ve yorgan temizliğine son dere dikkatli davranmalısınız. Hijyenik bir solunum sağlamadığınız zaman mide rahatsızlığı çekmeniz kaçınılmazdır.

Beylikdüzü Stor perde yıkama işlemi dairenizde yapılır. Stor perdeler çabuk kir tutar. Temizlenmesi ise zordur. Bunun için özel temizlik aletlerimizi kullanırız ve ilk günkü temizliğine ulaşır.

Call Now Button0212 883 5569