Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece Koltuk Yıkama temizliğinin öneminin, sağlığınız açısından yararının farkındayız. Bu bilinç ile, koltuk yıkama hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Koltuk takımınız, uzman ekibimiz tarafından temizlenir. Bu temizlik, koltuk takımınızın kullanım süresini uzatır. Çocuklarınız ve varsa evcil hayvanlarınızın sağlığı için, son derece önemlidir. Özellikle evcil hayvan beslenen evlerde, düzenli olarak temizlik işlemi yapılması gerekmektedir. Büyükçekmece koltuk yıkama olarak, doğal temizlik ürünleri kullanmaktayız.

Güler yüzlü ve koltuk yıkama işinde uzman ekibimiz ile, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Sizin için uygun saatte, adresinize gelip koltuk yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Koltuk yıkama ekibimiz, deneyimli ve bu işi yıllardır yapan kişilerden oluşmaktadır.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Firmaları

Büyükçekmece Koltuk yıkama firmaları sadece konutlar için değil, ofisler için de bu hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Ofisinizde ki sandalye ve koltuk temizliği, siz ve müşterilerinizin sağlığı için önemlidir. Ofis temizliğinizi de, düzenli olarak titiz bir çalışma ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Büyükçekmece koltuk yıkama

Koltuk takımı yıkama süresi, yaklaşık 30 dakika ile 50 dakika arasında sürmektedir. Bu süre, standart koltuk takımı ortalama yıkama süresidir. Detaylı bir şekilde koltuklarınızın temizliği sağlanabilmektedir.

Koltukları yıkama sürecinde, kumaş hassasiyeti göz önüne alınarak yapılır. Öncelik ile, köpüklenme ve yıkama işlemi yapılmaktadır. Daha sonra, buhar işlemi yapılır. En sonunda ise, durulama ve vakumlama işlemi yapılarak, temizlik süreci tamamlanmış olur.

Büyükçekmece koltuk yıkama hizmetimizi tercih edenler, genelde yerinde yatak yıkama hizmetimizden de yararlanmaktadırlar. Büyükçekmece yatak yıkama hizmeti veren firmamız, yağ lekesi, sos lekesi, kahve lekesi gibi çıkmayan inatçı lekeleri de çıkarmaktayız. Yatak yıkama hizmetimizi de isterseniz, müşteri temsilcimize bu durumu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Koltuklarınızı en azından her yıl yıkatmanın sağlığınız açısından önemlidir.

Koltuklarınızın sağlığınız açısından öneminin farkındayız. Bu  yüzden, derinlemesine ve detaylı temizlik yapmaktayız. Ayrıca, koltuk yıkama şampuanları seçiminde de hassasiyet ile davranmaktayız.

Firmamıza en çok sorulan sorulardan birisi koltuklarımız, yıkandıktan sonra ne kadar sürede kurur? Koltuklarınız kuruma süresi, buharlı yıkamalarda 3-6 saat arasındadır. Normal yıkama da ise, koltuğun kumaşına bağlı olarak 6 ile 14 saat arasında değişmektedir.

Yıkama sağlıklı olabilmesi için, kullanılan temizlik malzemesi de son derece önemlidir. Biz de Büyükçekmece koltuk yıkama olarak, bunun bilincindeyiz. O yüzden koltuk yıkama işlemlerinde, doğal antibakteriyel ürünler kullanarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Koltuk yıkama fiyatlarımız minder, kumaş türüne göre değişiklik göstermektedir. Bunun için, telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Koltuk temizlik işleminde, alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Koltuk yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama, yatak yıkama hizmetlerini de vermekteyiz.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Büyükçekmece Koltuk Yıkama hizmetinde son teknoloji sanayi tipi koltuk temizleme makinelerimizi kullanmaktayız. Koltuk yıkama hizmetinde ilk başta koltuklarınız vakumlayarak tozdan arınmasını sağlarız. Arındırma işleminden sonra, koltuğun kumaş cinsine göre halı yıkama şampuanı seçilir. Seçilen şampuan hazırlanır ve koltuklarınız yıkanmaya başlanır. Hazırlamakta olduğumuz doğal halı yıkama şampuanı sayesinde, kirleri yumuşatır ve kolayca temizliği sağlanır.

Sonrasın da, eğer varsa inatçı lekeler kontrol edilir. Lekeye göre koltuk kumaşının zarar görmeyeceği şekilde, leke çıkarıcılar kullanılır. Bir fırça yardımı ile lekelerden arındırılır.

Çalışan personelimiz, koltuk yıkama konusunda eğitime tabii tutulmuştur. Yabancı uyruklu çalışanımız yoktur.

Koltuk takımınızı, yatağınızı, sandalyenizin yıkama ve temizleme işleminde çok kısa bir süre sonra kurumaktadır. Sizde, eşyalarınızı çok fazla beklemeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Koltuklarınızda ve yatağınızda bulunan lekeleri, bu temizlik sayesinde kolayca temizleyebiliriz. Koltuk yıkama işlemi, ev içerisinde uçuşan bakterilerin yok edilmesinde de etkin rol oynamaktır. Bu temizlik sonrasında, evin hava kalitesi de artmaktadır.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Leke çıkarma işleminde sonra, koltuktaki tüm yüzey püskürtme ve emme sistemi olan makinemiz ile yıkanır. Tüm kontrolleri yapılan koltuğunuz sizinde onayınızı alındıktan sonra işlem bitirilir.

Sağlığınız için, 6 ayda bir mutlaka koltuklarınızı derinlemesine temizliğini yaptırmalısınız. Özellikle evinde evcil hayvan besleyen ve çocuklu aileler buna titizlikle yapmalı.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Hizmet Bölgelerimiz;

 • Pınartepe Mahallesi
 • 19 Mayıs
 • Alkent 2000
 • Atatürk Mahallesi
 • Bahçelievler
 • Celaliye Mahallesi
 • Cumhuriyet
 • Çakmaklı
 • Mimaroba

 Büyükçekmece koltuk yıkama olarak, tüm Büyükçekmece ilçesinin tüm semtlerine en uygun fiyatlar ile koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Firmamız, yılların vermiş olduğu sektör deneyimi ile garantili bir şekilde koltuk yıkama hizmetini vermektedir. Büyükçekmece merkezli firmamız, Büyükçekmece koltuk yıkama firmaları arasında sektöründeki en kaliteli firmadır.

Bizimle hemen iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

 

8 Comments

 • Mehmet dedi ki:

  Büyükçekmece koltuk yıkama yapan firmalar arasında tavsiye edebileceğim tek firma diyebilirim. Güleryüzlü bir ekip ve işlerin de çok başarılılar.

  • Büyükçekmece Koltuk Yıkama dedi ki:

   Tavsiyeniz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Mehmet Bey

 • Sema dedi ki:

  Büyükçekmece koltuk yıkama hizmeti veren firmalar arasında kaliteli hizmet vermektedir.
  Koltuğumu temizliğinin yanı sıra bir türlü çıkartamadım bir leke vardı. Onuda çıkarmaları burada yazmamın sebebimdir. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

  • Büyükçekmece Koltuk Yıkama dedi ki:

   Koltuk yıkama hizmetimizden memnun kalmanıza sevindik Sema Hanım. Yorumunuz için teşekkürler

 • Filiz dedi ki:

  Koltuklarım tertemiz oldu teşekkürler

  • Büyükçekmece Koltuk Yıkama dedi ki:

   Koltuk Yıkama hizmetimizden memnun kalmanıza sevindik. Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz Filiz Hanım

 • Mert dedi ki:

  Gerçekten kaliteli hizmet veren bir firma

Call Now Button0212 883 5569