Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama firması olarak, en ucuz fiyatlar ile profesyonel hizmet vermekteyiz. Sektöründe deneyimli personellerimiz ile, sizlere haftanın tüm günleri hizmet vermektedir.

Firmamız kaliteli ve profesyonel anlayış ile, sizlere hizmet sağlamaktadır. Bizler ile iletişime geçtiğiniz anda, işleyişimiz hakkında sizlere bilgi sunmaktayız. Öncelikle, hangi saatler arasında müsait olduğunuz sorulmaktadır. Sizin uygun olduğunuz saat belirlendikten sonra, çalışma arkadaşımız ücretsiz servis hizmeti ile halılarınızı dairenizden alır.

Halı yıkama fabrikamıza getirilen halıların temizlik işlemini, hemen başlatmaktayız. Halılarınız son teknoloji yıkama makinelerimiz de, temizliği yapılmaktadır. El ve ayak değmeden yapılan halı yıkama işleminden sonra, kurutma odasında halılarınızı kurutuyoruz. Halılarınızın temizleme ve kurutma işlemlerini tamamladıktan sonra, sizlere halılarınız işleminin bittiği haberi verilmektedir. Görüşme sonrasında müsait olduğunuz zaman diliminde, halılarınızı servisimiz ile evinize kadar getirip, teslim ediyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama

Esenyurt halı yıkama olarak, kullandığımız halı yıkama şampuanlarının kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Halılarınızı hijyenik ortamda yıkama ve kurutma işlemini yapmaktayız.

Esenyurt Ucuz Halı Yıkama

Esenyurt ucuz halı yıkama, hizmetini sağlıyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlere, ucuz halı yıkama ücretleri sunabilmekteyiz.

Halılarınızın boyutları ve niteliklerini belirtmeniz halinde size, en uygun fiyatlı halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Halılarınızı bir an önce yeniden kullanmanızı temin ediyor olacağız. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayıp, bilgi alabilirsiniz.

Firmamız ucuz halı yıkama hizmetini, ücretsiz servis hizmeti ile birlikte sunmaktadır. Dilerseniz, halılarınızı dairenizden sizin istediğiniz gün ve saatte teslim alıyoruz.

Teslim etmeden önce sizleri arayıp teslim tarih ve gününü yine sizlerin belirlediği gün ve saatte yapıyoruz. Halılarınızın temizlik ve teslim süresi 4 ile 6 gün arasında, yıkanıp sizlere teslim edilmektedir.

Firmamızın, Esenyurt ucuz halı yıkama hizmetinin yanı sıra, sizlere sağlamış olduğumuz hizmetler şöyledir;

Esenyurt ilçesine sağlamış olduğumuz hizmetler hakkında, daha fazla bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz. Firmamız sizlere 09:00 – 22:00 saatleri arasında ve haftanın tüm günleri hizmet vermektedir.

Esenyurt bölgesinde en çok tercih edilen halı yıkama firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de aklınıza takılan tüm sorular ve firmamız Esenyurt halı yıkama hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Call Now Button0212 883 5569