Ispartakule Halı Yıkama

Ispartakule halı yıkama, bölgedeki en büyük halı yıkama fabrikasında sizlere hizmet vermekteyiz. Son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ile yıllardır kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama fabrikamızda anti-bakteriyel yıkama sistemi kullanmaktayız. Bu sistem ile halılarınızı derinlemesine temizleriz ve halılarınız 6 ay boyunca bakteri barındırmaz. Tüm halı yıkama hizmetimiz garantilidir. Halılarınızın temizliğinden memnun kalmazsanız, şirketimizi arayıp sorununuzu bildirdikten sonra halılarınızı ücretsiz yıkamaktayız.

Ispartakule halı yıkama

Ispartakule halı yıkama hizmetini ücretsiz servisimiz ile halılarınızı kapınızdan alıp, tekrar adresinize teslim etmekteyiz. Kaliteli yıkama anlayışından vazgeçmeyen firmamız bu konuda çok hassas davranmaktadır.

Çoğu firma otoparkta tazyikli su ile oto yıkama şampuanı kullanarak halıları yıkamaktadır. Bu şekilde yıkama işlemleri de halılarınızı kullanım süresini azaltmaktadır. Özellikle tazyikli su ile temizlenen halılarda kötü etkiler oluşmaktadır.

Temizlik esnasında, kaliteli halı yıkama şampuanları kullanmaktayız. Bunun yanı sıra el ve ayak değmeden, tam otomatik halı yıkama makinelerin de sizlere hizmet sunmaktayız. Bu sayede derinlemesine temizlik elde etmekteyiz.

Avcılar koltuk yıkama ile ilgili yazı ve resim

Ispartakule

Siz de Ispartakule halı yıkama hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizlere haftanın tüm günleri, çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Servis personeli arkadaşlarımız, aynı gün halılarınızı kapınızdan teslim almaktadır. Tüm temizleme işlemlerini 4 ile 6 gün arasında bitirip, sizlere teslim etmektedir.

 

 

Call Now Button0212 883 5569