Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu halı yıkama olarak, sizlere kaliteli hizmet vermek için sürekli kendimizi ve ekiplerimizi geliştiriyoruz. Sürekli personel eğitimi ile, kusursuz müşteri memnuniyeti hedefimize ulaşmak istiyoruz.

Son teknoloji, halı yıkama makineleri kullanmaktayız. Bu sayede halılarınız, tertemiz olmaktadır. Ücretsiz servis hizmetimiz ile halılarınızı evlerinizden alıp, tekrar kapınıza teslim ediyoruz. Halı Yıkama işlemi 2 ile 4 iş günü içerisinde en iyi şekilde temizlenip, kurutulur ve yine kapınıza kadar getirilip teslim edilir. Kaşmir halı, kilim özel bakım ve temizlik ister. Yakuplu halı yıkama olarak, halılarınızı çeşitlerine göre itina ile temizliğini yapmaktayız. Halı yıkama şampuanı için, kaliteli şampuanları kullanmaktayız.

Yakuplu halı yıkama olarak pazar günleri de dahil, haftanın 7 günü çalışmaktayız. Bizlere saat sabah 07:00 ile 23:00 arasında ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü ve sektör deneyimi ekibimiz ile, sizlere her gün hizmet vermekteyiz.

Yakuplu halı yıkama makinelerimiz

Yakuplu halı yıkama

Yakuplu halı yıkama olarak, aklınıza takılan ne varsa bizlere sorabilirsiniz. Yerimiz Beykent Adnan kahveci mahallesindedir. Yakuplu mahallesine her gün, servisimiz vardır. Halılarınız sizin istediğiniz saatte ve günde teslim alınır. Teslim edilmeden 1 saat öncesinde tekrar sizi arayıp, teslim ederiz.

Sizde firmamız Yakuplu halı yıkama hakkında, daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Halılarınızı nasıl yıkadığımız hakkında bilgi almak için, bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

2 Comments

  • Murat dedi ki:

    Islerini kaliteli yapan bir firma tavsiye edilir

    • Yakuplu Halı Yıkama dedi ki:

      Yakuplu halı yıkama hizmetimizi beğenmenize sevindik. Tavsiyeniz için de teşekkürler Murat Bey….

Call Now Button0212 883 5569